ePayco integration (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Variable
ru: Переменная

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Update
ru: Обновить

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Custom
ru: Собственная

en: N/A
ru: Н/Д

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Key
ru: Ключ

en: Language code
ru: Код языка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Data
ru: Данные

en: About
ru: Информация

en: Public key
ru: Публичный ключ

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: API settings
ru: Параметры API
