ePayco integration (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Update
sq: Rifresko

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
