ePayco integration (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: Language code
sr: Кȏд језика
