ePayco integration (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Update
ca: Actualitza

en: Custom
ca: Personalitzat

en: N/A
ca: No aplica

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Key
ca: Clau

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Public key
ca: Clau pública

en: Private key
ca: Clau privada
