ePayco integration (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Variable
da: Variabel

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Update
da: Opdatér

en: Client ID
da: Klient ID

en: Custom
da: Tilpasset

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Key
da: Nøgle

en: Language code
da: Sprogkode

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Public key
da: Offentlig nøgle

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Test mode
da: Testtilstand
