ePayco integration (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Variable
eo: Variablo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Custom
eo: Propra

en: Language code
eo: Lingva kodo
