ePayco integration (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Variable
it: Variabile

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Update
it: Aggiorna

en: Custom
it: Personalizzato

en: N/A
it: N/D

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: Key
it: Chiave

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Data
it: Dati

en: About
it: Informazioni

en: Public key
it: Chiave pubblica

en: Private key
it: Chiave privata
