ePayco integration (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Update
mr: अपडेट

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
