ePayco integration (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Variable
oc: Variabla

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Custom
oc: Personalizat

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Key
oc: Clau

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Data
oc: Donadas

en: About
oc: A prepaus

en: Public key
oc: Clau publica

en: Private key
oc: Clau privada
