ePayco integration (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Variable
ps: بدلیده

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Key
ps: کيلی

en: About
ps: په اړه
