ePayco integration (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Variable
ro: Variabilă

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Update
ro: Actualizare

en: Custom
ro: Personalizat

en: N/A
ro: N/D

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Key
ro: Cheie

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre
