ePayco integration (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Variable
uk: Змінна

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Update
uk: Оновити

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Custom
uk: Власний

en: N/A
uk: Н/Д

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Key
uk: Ключ

en: Language code
uk: Код мови

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: API settings
uk: Налаштування API
