ePayco integration (8.x-1.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: Custom
am: ብጁ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
