ePayco integration (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Field
mn: Талбар

en: False
mn: Худал

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
