ePayco integration (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
