ePayco integration (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Variable
ur: ویری ایبل

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Update
ur: تجدید

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
