ePayco integration (8.x-1.5) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Variable
af: Veranderlike

en: Update
af: Dateer op

en: Language code
af: Taalkode
