ePayco integration (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Variable
ar: متغير

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Update
ar: تحديث

en: Custom
ar: مخصص

en: N/A
ar: غير موجود

en: Key
ar: المفتاح

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Data
ar: المعطيات

en: About
ar: حول
