ePayco integration (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Update
eu: Eguneratu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Key
eu: Giltza

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz
