ePayco integration (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Variable
fa: متغیر

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Custom
fa: سفارشی

en: N/A
fa: هیچ

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Key
fa: کلید

en: Language code
fa: کد زبان

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Data
fa: داده

en: About
fa: درباره

en: Test mode
fa: حالت آزمایش
