ePayco integration (8.x-1.5) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Delete
no: Strika

en: Type
no: Slag

en: Variable
no: Varierandi

en: Field
no: Rein

en: Update
no: Dagfør

en: Custom
no: Sergjørt

en: Key
no: Lykil

en: Language code
no: Málkota

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: About
no: Um
