ePayco integration (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Variable
id: Variabel

en: Field
id: Bidang

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Update
id: Perbarui

en: Client ID
id: ID Klien

en: Custom
id: Tersuai

en: N/A
id: T/T

en: Key
id: Kunci

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
