ePayco integration (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Variable
is: Breyta

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Update
is: Uppfæra

en: Custom
is: Sérsniðið

en: N/A
is: Á ekki við

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um
