ePayco integration (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Variable
ja: 変数

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Update
ja: 更新

en: Custom
ja: カスタム

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Key
ja: キー

en: Language code
ja: 言語コード

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Data
ja: データ

en: About
ja: アバウト

en: Public key
ja: 公開鍵

en: Private key
ja: 秘密鍵
