ePayco integration (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Variable
kk: Мәң

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Language code
kk: Тілдің коды
