ePayco integration (8.x-1.5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: N/A
ku: نییە

en: Key
ku: کلیل

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
