ePayco integration (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Custom
lt: Savitas

en: N/A
lt: N/D

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Key
lt: Raktas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie
