ePayco integration (8.x-1.5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Basic settings
nn: Grunnleggjande innstillingar

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
