ePayco integration (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Key
sk: Kľúč

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Test mode
sk: Testovací režim
