Ephoto Dam Addon (8.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
