Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta10) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Version
eu: Bertsioa

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: Url
eu: URLa

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Select
eu: Aukeratu
