Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta10) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
