Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta10) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Image size
mr: छायाचित्राचा आकार

en: Version
mr: आवृत्ती

en: version
mr: आवृत्ती

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Name
mr: नाव

en: Configuration
mr: संरूपण
