Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta10) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Image size
ur: تصویر کا حجم

en: Version
ur: ورژن

en: Size
ur: حجم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل
