Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Version
gl: Versión

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Name
gl: Nome

en: Media
gl: Medios

en: Align
gl: Aliñar

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Properties
gl: Propiedades

en: Alternative text
gl: Texto alternativo
