Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Version
pl: Wersja

en: version
pl: wersja

en: Size
pl: Rozmiar

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Name
pl: Nazwa

en: Url
pl: URL

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Caption
pl: Podpis

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Select
pl: Wybierz

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Properties
pl: Właściwości

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny
