Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Size
dz: ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
