Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Image size
vi: Kích cỡ ảnh

en: Version
vi: Phiên bản

en: Size
vi: Dung lượng

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Name
vi: Tên

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Select
vi: Chọn

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Properties
vi: Thuộc tính
