Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta4) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
