Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Image size
th: ขนาดรูปภาพ

en: Version
th: รุ่น

en: None
th: ไม่มี

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Select
th: เลือก

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก
