Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta5) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Left
bo: གཡོན

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།
