Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta5) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Image size
da: Billedstørrelse

en: Size
da: Størrelse

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Name
da: Navn

en: Url
da: URL

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Align
da: Justér

en: Caption
da: Undertekst

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Select
da: Vælg

en: Properties
da: Egenskaber

en: Alternative text
da: Alternativ tekst
