Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta5) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Version
fa: نسخه

en: Size
fa: اندازه

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Url
fa: نشانی

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Align
fa: تراز

en: Caption
fa: عنوان

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Select
fa: انتخاب
