Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta5) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Image size
ru: Размер изображения

en: Version
ru: Версия

en: version
ru: версия

en: Size
ru: Размер

en: None
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: Name
ru: Название

en: Url
ru: Url-адрес

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Align
ru: Выравнивание

en: Caption
ru: Подпись

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Select
ru: Выбрать

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Properties
ru: Свойства

en: Alternative text
ru: Альтернативный текст
