Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta6) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Version
ast: Versión

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Configuration
ast: Configuración

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
