Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta6) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
