Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta7) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Version
af: Weergawe

en: version
af: weergawe

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Configuration
af: Konfigurasie
