Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta7) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Image size
hu: Képméret

en: Version
hu: Verzió

en: version
hu: verzió

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Url
hu: Webcím

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Align
hu: Igazítás

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg
