Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta7) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Align
ps: پرليكول

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Select
ps: غوره

en: Properties
ps: ځانتياوې
