Ephoto Dam Addon (8.x-3.0-beta8) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Image size
it: Dimensioni dell'immagine

en: Version
it: Versione

en: Size
it: Dimensione

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Name
it: Nome

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Configuration
it: Configurazione

en: Align
it: Allinea

en: Caption
it: Didascalia

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Select
it: Scegliere

en: Properties
it: Proprietà

en: Alternative text
it: Testo alternativo
